Let op Cookies worden op deze website gebruikt voor de beste gebruikerservaring. Indien u verder gaat, gaat u akkoord met het ontvangen van cookies van deze website. Verder

JAARLIJKS VERLOF VAN 14/7/'25 - 3/8/'25

Van 14/7 t.e.m. 3/8 zijn wij in verlof. Dit betekent dat wij in deze periode geen webbestellingen kunnen behandelen. U kan uiteraard altijd bestellen, doch deze bestellingen worden na ons verlof behandeld.

Om voor ons verlof alles tijdig verwerkt te krijgen en een correcte levering te garanderen, kunnen wij t.e.m. 7/7/'25 enkel nog de trofeeën/medailles uit stock leveren. Trofeeën die niet op voorraad zijn kunnen wij immers niet tijdig binnen krijgen om deze te verwerken. Vanaf 11/7/'25 kunnen wij geen goederen meer verzenden.
Heeft u een specifieke vraag, aarzel niet om ons te contacteren via info@perfectadeinze.be.

Alvast bedankt voor uw begrip. 

Perfecta-Team

Product filters Product filters

Bekers en trofeeën

Bekers en trofeeën in verschillende formaten. Iedere beker wordt gratis voorzien van een gegraveerd plaatje en een afslag (center) naar keuze.

Bij voorraad kan u zien hoeveel stuks we effectief in onze winkel hebben. Wekelijks wordt er besteld bij onze leveranciers, dus kunnen we snelle levertermijnen garanderen. Heeft u zeer grote aantallen nodig, geef ons een seintje en dan maken we een speciale offerte.

Beker goud, zilver en brons h14cm Beker in goud, zilver of brons, hoogte 14cm

Minimale hoeveelheid voor "Beker goud, zilver en brons h14cm" is 1.


Beker goud/zilver/brons (S1004/5/6)
5,13   4,11 (Incl.)

Beker neutraal zilver/goud/brons

0.00 items

10 werkdagen

Uit gamma nog 0.00 

Minimale hoeveelheid voor "Beker goud/zilver/brons (S1004/5/6)" is 1.


Beker heavyweight in gunmetaal en goud in 4 hoogtes. Zeer zware beker

0.00 items

10 werkdagen

Uit gamma nog 0.00 

Minimale hoeveelheid voor "Beker heavyweight in gunmetaal en goud" is 1.


Beker in metaal in diverse hoogtes

1.00 items

2 werkdagen

Minimale hoeveelheid voor "Beker in metaal in diverse hoogtes" is 1.


Beker klein goud en rood in drie hoogtes Beker klein goud en rood. Te verkrijgen in 3 hoogtes

Uit gamma nog 0.00 

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud en rood in drie hoogtes" is 1.


Beker klein goud en rood in drie hoogtes Kleine beker in goud en rood. Te verkrijgen in drie hoogtes.

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud en rood in drie hoogtes" is 1.


Beker klein goud en rood in drie hoogtes Kleine beker in goud en rood. Te verkrijgen in drie hoogtes.

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud en rood in drie hoogtes" is 1.


Beker klein goud neutraal (KR8200)
2,16   1,73 (Incl.)

Beker klein goud neutraal (KR8200) in diverse hoogtes

0 items

10 werkdagen

Uit gamma nog 0 

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud neutraal (KR8200)" is 1.


Beker klein goud, zilver of brons h 15,5cm Beker hoogte 15,5 cm. Te verkrijgen in goud, zilver of brons.

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud, zilver of brons h 15,5cm" is 1.


Beker klein goud/zilver/brons h 14,5cm (S1702) Beker klein op een hoogte van 14,5cm. Te verkrijgen in goud, zilver of brons..

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud/zilver/brons h 14,5cm" is 1.


Beker klein goud/zilver/brons h 15,5cm Kleine beker (h. 15,5cm). Te verkrijgen in goud, zilver of brons.

Uit gamma nog 0.00 

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein goud/zilver/brons h 15,5cm" is 1.


Beker in goud in 3 hoogtes.

0 items

10 werkdagen

Uit gamma nog 0 

Minimale hoeveelheid voor "Beker klein neutraal in goud - 3 hoogtes" is 1.